İngiltere çişini sokakta yapıyor – GAVURDA UTANMA OLMAZ

    İngiltere’de artık dışarıya kuruluyormuş tuvaletler ve yoldan geçen herkesin gözü önünde çişini yapıyormuş vatandaş.Sevgili Peygamberimiz: “Utanmak imandandır” buyurmuştur. Bu sebeple gavurdan utanma, sıkılma ve benzeri ahlaki tavırlar beklenmez.

   Bunlar eskiden de evlerin ortasına yaparlardı. Batı dediğiniz şey, daha düne kadar evinin her hangi bir odasının ortasına dışkı yapan ve sonra kürekle ahır temizler gibi temizleyen, insanlıktan Osmanlı ile nasiplenen ve sonra bize medineyet satmaya kalkışan topluluktur. Dün evin ortasına yapanlar, bu gün sokağın ortasına yapıyor. Bu gavurlardan her şey beklenir.

http://www.ismailaga.info

Reklamlar

7 responses to “İngiltere çişini sokakta yapıyor – GAVURDA UTANMA OLMAZ

  1. hak ve hakikat er geç zuhur edecek ve Allah c.c nin adaleti tecelli edecektir…huzur yalnızca islamdadır..temizlik imandadır hadisi şerifi islamın güzelliğini anlatmaya yeter zaten..hem maddi hem manevi temizlik olarak algılamak gerek…islamı kuran ve hadis yolunda yaşayıp hurafelerden uzaklaşması gerek bu milletin ve daha genele hitap etmesi lazım..hepiniz çobansınız ve sürülerinizden mesulsunuz hadisi şerifini unutmayalım…Allah doğrunun yanındadır ve doğru duvarı sallaya bilirler ama yıkamazlar çünkü o gerçekten Allaha dayanmıştır ve dayanmışsa……

  2. Elhamdülillah ne güzel dinimiz var. Ya bizde orada doğup gavur bir ailede yetişip de sokak ortasında hayvanlar gibi muameleler yapsaydık. Nasıl şükür edeceğimi şaşırıyorum bazen.

  3. Cenabet ingiltere cok pahalidir, insanlari bir dilim ekmege muhtactir aslinda. Firavun kilikli kralicenin debdebeli hayatini surdurebilmesi icin gerek parayi vergi olarak halktan ZORLA aliyorlar. Cop, su, ev, diger belediye vergileri ile halkin iflahi kesilmis durumdadir. Disaridan guclu gorunen Ingiltere kohne bir agactir yikilacaktir insaAllah.

  4. KURBAN HEY ŞEY TAMAMDA NEDİR BU BİZDEN OLMAYANI HEPTEN AZARLAMA AYIPLAMA ÖFKELİ TUTUM VE DAVRANUŞLARIMIZ..ONLAR BİLMİYORLAR BİLSELERDİ ÖYLE YAPMAZLARDI BİZE DÜŞEN ONLARIN BU HALLERİNİ ELEŞTİRMEK DEĞİL BENCE ONLARA İLAHİ AHLAK İLE ÖRNEK OLMAK DEĞİLMİDİR.EĞER BİZ ÇABALAYIP ONLARA HAKİKATİ GÖSTERMEZSEK VE DİNİMİZİ ANLATMAZSAK ONLARA BUNLAR ASLA BU DAVRANIŞTAN VAZGEÇMEYECEKLER ÇÜNKÜ BÖYLE GÖRMÜŞLER BÖYLE BİLİYORLAR.
    ACİZANE BENCE BURDA ONLARI ELEŞTİRMEKTENDE YAHU BİZ BİR İŞE YARAMIYORUZ BİZDEKİ BU GÜZEL AHLAKI HENÜZ GÖSTEREMEMİŞİZ Kİ BENCE BURDAN ASIL DES ALMASI GEREKENLER BİZ MÜSLÜMANLARIZ EĞER DİNİMİZİN BÜTÜN EMİRLERİMİZİ AHLAKIMIZA YANSITABİLİR İLAHİ AHLAK İLE KUŞANIRSAK ELBETTEKİ BİZDEKİ BU FARKI GÖRENLER NASİPLERİ VARSA ALACAKLARDIR.

  5. boşuna dememiş “medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar ” diye şair. bunlar canavardan da beter. REZİLLER. medeniyetin beşiğinde olanlara bakın. çağdaş yaşam bu olsa gerek

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s