Samanyolu Tv Ramazanda kilise çanı çaldı – Hıristiyanlık propagandası yaptı

Ramazanın 4. Günü hem de Perşembeyi Cuma’ya bağlayan mubarek gecede “Saman tv” olarak ünlenen Samanyolu Tv’de “Şangaylı kovboy” adında Çinli bir film verildi. Film baştan sona rezalet. Öncelikle Türkistanlı kardeşlerimizin katillerinin yapımı olan Çin filmlerinin bu televizyonda sık sık gösterilmesi manidardır. Diğer mesele ise bu filmde yaşananlar.

Filmde Kilise içinde mücadele verilip, galip gelinirken, izleyiciler 10 – 15 dakika boyunca çan sesine maruz kalıyorlar.

Kilise içinde, kurşun isabet etmeden galip olan kovboyun görüntüsü hafızalara kazınırken, çan sesi ile de kulaklar dolduruldu.

Yani Samanyolu Televizyonu Ramazan’da kilise çanı çalan “İslami kanal (!)” olarak tarihe geçti.

Ramazan gibi bir ayda, bu filmin ekranlara yansıtılması acaba sadece bir tesadüf müdür, yoksa kasıtlı olarak mı yapılmıştır. Bunu da kendileri müslümanlara izah etsin. Bizlere iftira atacakları yerde bu sorulara cevap versinler… Ama veremezler!…

Şimdi biz bu dinimizle, ahlakımızla, kültürümüzle bağdaşmayan yayını, uygulamayı gündeme  taşıyınca, söyleyince suçlu, saldırgan, fitneci oluyoruz da, yapanlar “dini kanal” olduğu için masum oluyorlar.

Bu yapılanları görmezden gelip  “niçin bu medya ile uğraşıyorsunuz” diyorlar. Rezaleti yapanlara tepki verecekleri yerde bizi hedef haline getiriyorlar.

Biz de diyoruz ki, o İslam düşmanlığı ile ünlenen kanalları Müslümanlar zaten biliyor ama mesele Müslüman gibi gözüküp başka propagandalar yapan, İslam tahrifçiliği yapanların bilinmesidir.

İşte size bir örnek… Varın gerisini siz düşünün…

http://www.ismailaga.info

Reklamlar

12 responses to “Samanyolu Tv Ramazanda kilise çanı çaldı – Hıristiyanlık propagandası yaptı

 1. Herşey beklenir bu saatten sonra. İşte görün ey nurcu kardeşlerim, görün kanalınızın halini. GÖRÜN GÖRÜN KANALINIZN HALİNİ. BATMIŞTA ÇIKARACAK BİRİSİ ARANIYOR

 2. Onlarda Ramazanı böyle ihya ediyorlar. 🙂 Herkes kendine yakışanı yapıyor. Saygı duymak lazım.

 3. dini kanal izlemek isteyenlere semerkand tv yi ve tv5 i tavsiye edebirim Allah onlardan razı olsun bu işi usulüne uygun biçimde yapıyorlar.

 4. GECEN GÜNÜ İFTARDAN ÖNCE BİR STV PROGRAMINDA BİR ODA GİBİ YERDE CUMA NAMAZI KILINIYOR KANDINLARDA VAR, ERKEKLERDE KADINLARIN NAMAZ KILARKEN SECDEDEDKİ HALİNİ TV EKRANLARINDA GÖSTERİYORLAR, O EĞİLMİŞ DURUMLARINI BU CAİZMİDİR? VE SALAVATLAR OKUNUYOR YABANCI İNSANLAR VAR HERALDE MÜSLÜMAN ETTİKLERİ BAŞLARI AÇIK OLAN BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMIŞ SALAVAT GETİRİRKEN. BİRDE NASRETTİN HOCA KILIĞINDA BİR ADAM VAR KADINLAR HOCAM GÖKDE KAÇTANE YILDIZ VAR DİYE SORUYOR. YA RAMAZAN GÜNÜ ORUCUN FAZİLETİ VE ORUCU BOZAN VE SAKATA BİNDİREN ŞEYLERİ ANLATSA NE GÜZEL OLMAZMI? ELİNDE BUKADAR İMKANLAR VARKEN ERGENEKON DAVALARINI SABAHDAN AKŞAMA KADAR VERİCEĞİNE DİNİ İSTİSMAR EDENLERİ ELEŞTİRSEN, ERGENEKON ÇETE İŞİ, DİN OLMAZSA HİÇBİR ŞEY OLMAZ, DİN OLMADIĞI İÇİN BU ÇETELER TÜRÜYOR. ALLAH İÇİN UYANDIRIN BU MİLLETİ, SORSAN FAİZ CAİZ DEĞİL DERLER, KANALLARINDA GARANTİ BANKASININ REKLAMI BU NEDEMEKDİR? DİĞER KANALLARDA VERİLEN AÇIK REKLAMLARIN HEPSİ BU KANALDA VERİLİYOR. BUMU HİZMET HASSASİYE, SAHABE HİZMETİ

 5. bu fe…çulardan her şey beklenir.adamlar kadrolaştıkları yerlerde kendilerinden olmayanları öyle bir dışlıyorlar ki aklınız hayiliniz durur, bunların verdiği zararı ve dışlamayı cavur veremedi ve başaramadı.

 6. Haberi ekleyen ve yorum yazan kardeşlerim öncelikle haberde bahsedilen filmi izlemediğimin altını çizeyim ki filmi savunuyor tablosu çizmişim gibi okunmasın. Ben Nurları okuyan biriyim mümkün olduğu kadar da nurlara talebe olmaya çalıyorum. Öncelikle hatayı kim yaparsa yapsın hatadır. Ancak stv ye bu kadar yüklenilmesi ve karşı atağa geçilmesi beni üzdü. Öyle ki aynı davanın adamları ve Kuran Hakikatlerinin safında hareket eden kişileriz. Nasıl ki bir fabrikanın çarkları döndükçe diğer çarkın yükünü hafifleştirir onun dönüşünü rahatlatır onun çalışmasına destek olur bizlerde bir fabrikanın çarkları hükmündeyiz. Eğer çarklardan biri diğer çarkın aleyhine hareket etmeye kalkarsa asıl çalışmayı darbeler. Lütfen bu bilinçlede bakmaya çalışalım.
  Bir diğer nokta stv nurcuların basın kuruluşu imajı çiziliyor bu çok yanlıştır. Öyle ki kesinlikle ve kesinlikle hiç bir yayın kurumu her anıyla nur talebelerini temsil edemez. Risale-i Nura hizmet ettiği noktada bizledirler. Ben stv nin hizmetlerine gölge getirecek yayınlardan sakınmasına duacı olurken, siz gibi kıymettar dava kardeşlerimizinde hizmetlerle ön plana çıktığı düşünülen şeylerinde daha yapıcı eleştirilerle işlenmesine sağlayacağınız katkıların duacısıyız.
  Buna benzer bir meselenin teknik izahları ihlasfm.com da yapıldığından o kısımlara fazla değinmeden son olarak şunu söyleyip ayrılacağım.
  Aziz kardeşlerim mü’mine kafir demek ne derece hasarettir bilirsiniz. Bu nedenle bu kadar kolaylıkla imanlarınızı tehlikeye atmayın belki sizlerin halis kalplerinden dolayı ağır sonuçlar görmeyebilirsiniz ve görmemeniz için dua ederiz ancak imanlı kişie imansız demek çok büyük bir hasaret olduğundan manevi tokatlara maruz kalabilirsiniz. Buda bizi derinden üzer.
  İman ve İslam adına yaptığınız ve yapacağınız çalışmalarda Allah yardımcınız olsun Selamunaleykum..

 7. stv çark görevini ters tarafa doğru yapıyor ara ara,buda diğer çarkları etkilediğinden tebliğ amaçlı sesleri çıkıyor sadece.Aksi halde olan saf müslüman kardeşlerimizin imanına oluyor.Alimlerimiz;iman duvar değil ki yıkıldığını göresin buyuruyorlar.İmana zıt bir lafızla anında kalpden çıkıyor.Stv lafızları artık aştığından,kalle değil halle yansıtıyor Nur kardeş..

 8. ben dışardan iki cemaatle de alakası bulunmayan bir müslüman olarak şunu söylemek istiyorum bu sitede hayrettin karamana,mustafa islamoğluna,nurculara çok ağır ithamlar var..eğer bunlar doğru ise sizin için ne ala..yook eğer iftira ise anaların çocukalrını kucağından atacağı o azab gününde ateşten oturacak yerinizi hazırlayın!!!!!

  • Kardeşim burada dedikodularla, vaysayımlarla yayın yapmıyoruz. Sözlediğmiz yayınladığımız herşeyin delilleri var. Bu delillere rağmen, Bu görüntü ve yazılara rağmen bunlara iftira demek art niyetin bir göstergesidir ve asıl yanlış olan budur.

 9. ALLAH RIZASI İÇİN NEDEN BUNLARI YAPIYORSUNUZ YETMEZ Mİ KUR’AN, Kâfirûn Suresi (SURE 109) DA YAZAN AYETİ LÜTFEN İYİ OKUYUN ALLAH BÜTÜN MÜSLÜMANLARI KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİNN

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s