Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı yanlış yaptı?

 

  Evet, sitemiz siyasetten

uzak durmaya çalışıyor ama bir kardeşimizin e-mail yoluyla gönderdiği mesajda çok güzel tespitler yapılmış. Bizde sitemize taşımak istedik.

   Geçenlerde Kemal Kılıçdaroğlu “Statükonun Allah’ı Ankara’da” deyince Erdoğan bu duruma çok sinirlenmiş! Ve “Allah’a saygısızlıkta tahammülümüz yok” demiş. Erdoğan’ın açıklamasını dinleyen Müslümanlarda “İşte lider, Allah’a ve dine sahip çıkıyor” diyerek iftihar etmiş. Ama herkesin atladığı bir husus var.

   Kemal Kılıçdaroğlu bir alevidir. Belki dini konularda eksiği vardır, bilmeyebilir. Bu konuşma onun bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

   Ya imam hatip mezunu, siyasilere “kördürler görmezler, sağırdırlar işitmezler” gibi ayetlerle cevap veren Erdoğan’ın yaptıklarına ne diyeceksiniz?

   Medeniyetler ittifakı adı altında “dinler bahçesi” kurarak, Papa’nın “Hıristiyanlaştırma projesi” dediği dinler arası diyaloğa zemin hazırlarken, bu projeye ön ayak olurken, devlet bakanları “dinler korosunda” şarkılar söylerken hiç mi aklına ayet, hadis, Allah ve Peygamber gelmedi acaba? Çünkü Mevla Teala:

    “Yahudi ve Hıristiyanları dost edinmeyin, onlar birbirlerinin dostudur.” Buyuruyor. Dinler bahçesi eğer bir dostluk projesi ise Allah böyle bir dostluğu yasaklıyor.

   Şimdi söyleyin hangisi daha yanlış yapmış oluyor. Bilmeyerek yapan mı, bilerek yapan mı?

   “Onlar, gerçekten kendilerini yaratan Allah’ı görmediler mi? O, kuvvet bakımından kendilerinden daha üstündür. Oysa onlar, bizim ayetlerimizi (bilerek) inkar ediyorlardı.” (41/15)

   “Allah’ın indirdiği Kitaptan bir şeyi gözardı edip saklayanlar ve onunla değeri az (bir şeyi) satın alanlar; onların yedikleri, karınlarında ateşten başkası değildir. Allah kıyamet günü onlarla konuşmaz ve onları arındırmaz. Ve onlar için acı bir azab vardır. “(2/174)

   Allah’ına saygısızlığa tahammülü olmadığını söyleyenler, Allah’ın dinini yok etme planlarına niçin alet oldu acaba?

   E-mail yoluyla bazen mesajlar alıyoruz: “Siz niye hükümete karşısınız, Ak Parti olmasa siz hizmetinizi, sohbetlerinizi rahat yapamazsınız” diyorlar. Tabi bunu diyenler Allah’ımızı iyi tanımayan insanlar. Çünkü Mevla Teâlâ: (Bi yedikel hayr) “Hayır Allah’ın elindedir” ve “O her şeye Kadirdir (gücü yetendir)” buyuruyor.

 

   Yani bizim sohbet ve vaazlarımız Ak Parti’nin sayesinde mi oluyor. Hayır. Akp vardı da sohbet yapabildik mi? Efendi Hazretlerimizin iştirak edeceği ödül töreni niçin iptal edildi? Kim iptal etti? Manastırları halkın parasıyla tamir edip ibadete açanlar, halkın kendi parasıyla yaptığı bir külliyeyi iade edebildi mi?

   Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın!

   Şimdi bu yazının sonunda yorum sizin; “hangisi daha yanlış yapmıştır?”

www.ismailaga.info

Reklamlar

39 responses to “Kılıçdaroğlu mu, Erdoğan mı yanlış yaptı?

 1. İlk yorum yapan ben olim bari bence Teyyeap yanlış yaptı. diyalogcularla işbirliği yapmakla hayatının hatasını yaptı

  • hayır, sitemiz siyasetten uzak durmuyor, duramıyor. hatta çok fazla siyasi bir duruşa sahip.. “Allah aşkına Tayyiple klçdrğl kıyaslanabilirmi”…. “eğer “Hayır allahın elindedir” ayetini, sebeplerden bağımsız olarak yorumlarsak o zaman CHP ye oy verelim nasıl olsa Allah dinine kullarına yardım eder..

   • Ne yani bu ülkede iki parti mi var hemen chp ye diyorsun. Sen Akpartiye verdinde ne oldu? Müslümanlar için yapmış olduğu tek şeyi söyle. bak kuran kurs yaşını yükseltti, kurslara engel olmak için zorunlu eğitimi 12 yıla çıkarttı. ben 10 tane aleyhine sayarım sende 2 tane lehine söyle….

   • evet bu ülkede iktidara aday 2 parti var… ya AK parti, yada chp\mhp koalisyonu.. başka partiler 100\1 oylarıyla iktidarmı olabilecek yoksa…

 2. Erdoğan, Erbakan’ı ve camiasını Fethullah gülen ve cemaatine satmıştır. Ahanda bu kadar söylüyorum yani anlayan aaaanadı

  • kardeşler çok dikkatli olalım, her cemaat ve partide olduğu gibi BİZİM CEMAATİMİZ İÇİNDE DE ergenekon görevlileri var, bunların ilk hedefleri müminler arasında FİTNE çıkarmak, kafaları karıştırmaktır.. Henüz cemaatimiz siyasete çok soğuk bakarken BİZ ERBAKANı tanıtmaya çalışıyor ve “PARTİ TUTUYOR” diye tepki görüyorduk.. yani şimdiki saadetcilerden çok önce ERBAKANCIydık, ama bayrak el değiştirdi, önemli olan kişiler değil, DAVAdır, SİYASETTE TEENNİ ŞARTTIR, BAŞBAKAN hakkında konuşurken insafı elden bıakmayalım..

 3. şunuda ekleyebilirsiniz Erdoğan’a peygamber diyen bir millet vekili vardı ona niye sesi çıkmamış. Peygambere hakaret olmadımı onun dediği yoksa pohpohlanmak güzel mi

 4. cübbeli hocamız dediya bize kendi içimizden öylebi zoka yutturdularki buda namaz kılıyo diye diye geri malum zaman gazetesi stv fetullah gülen şuanki hükümet dinimize çok zarar veriyo allahdan mahmut efendihz ve cemaati varda zazarı bukardala kalıyo

 5. arkadaşlar fotoğrafın bir parçasına bakarak tümünü kaçırıyoruz. ilköğretim din derslerinde din sayısı üçe çıktı. ilahiyatta “yenilikçi islam” adında bir ders ile amentü ikiye indirildi. böylelikle ekilen fitne tohumları diziler ile anlam kazandırılarak insanımıza dini televizyon diye seyrettiriliyor. sonuç gelecek bir kaç yıl sonra vahim sonuçlar doğuracaktır. unutmayın kale hiç bir zaman dılarıdan yıkılmaz. hep içerisden yıkılır. bununda adı işbirlikçiliktir

 6. bunların yaptığını chp yapamazdı bütün müslümanlar ayaklanırdı ama Akp yaptığı zaman kimse ses çıkartmadı. en dindar gazeteler ve televizyonlar pısıp kaldı. yazıklar olsun…

 7. kardeşler biliyorsunuzki bir mümin ançak ölüm tehlikesi altında dil ile dinsızliği kabul edebilir kalp ile imanini muhafaza eder.şimdı bu t.c parlementosuna ğirip dınsızlik üzerıne yemin edecek olan bu zatlar netür bir ölüm tehdıdı altındalarda dil ile inkar edecekler yoksa kendı iradelerıyle vede paralar harçayarak müslümanlara hizmet adınami kendı imanlarından vazğeçeçekler.islamin tehvid esaslarında böyle birşey varmi.bu içtıhatlarinı hanği itikat imamina uyarak gerçekleştiriyorlar,lütfen şuurlu olalim partı dınlerıne alet olmayalim RESULULLAH aleyhısselatü vesselamin tevhıd metodundan şaşmayalim.küffar ve işbirlikçilerine karşi topyekün cıhadı fi sebilillah olmadıkça fıtne yer yüzünden kalmayacaktir.allah dostlarının kapilarindan ayrılmayalim sayğilarimla allaha emanet olun,

 8. akpye yüklenen kardeşler,kim dört dörlük olabilir acaba?insan olupta hata yapmayan varmı?islam hukukunda ehveni şer denen bir konu vardır.akpyi beğenmeyenler,daha ehvenini gösterebildiğinizden mi konuşuyorsunuz?varsa gösterin..yoksa,boşuna yazık etmeyin nefesinize..

  • Hatanında bir sınırı var. AKPnin 9 yılda yaptığı hataları üst üste koysan arşı a’laya ulaşır. Eğer sen Allahın haram kıldıklarını helal kabul ediyorsan Allaha savaş açtın demektir. Tıpkı akp’nin zinayı, domuz etini, faizi helal kabul etmesi gibi. Milli Görüş varken siz ehven-i şer masallarıyla kendinizi uyutmaya devam edin.

 9. burada bence herkes de yanlışlık var ben çevremdeki hocalarda biliyorum evler basılırdı bu yazıyı yazan arkadaş bence daha dikkatli yazmalı evet tayyip erdoğan ne yazık ki kullanılıyor ve farkında olduğunu düşünüyorum ama bi kere ip kaçtı elinden kılıçdaroğlunu ciddiye dahi almıyorum ama bence biraz daha sakin olabiliriz hani bende sorarım seçimler yaklaştı ne oluyor bu cemaate her gün bi sayasi haber hocaları takibe alındığını evlerin basıldığını medreselerinde aynı şekilde bunları hatırlıyoruz inş saygılarımla

  • o zaman bi zahmet akp’nin Kasımpaşa’daki büyük Piyâle Kur’an kursunu haksız hukuksuz bir şekilde hemde içerisindeki kur’anı kerimler ile birlikte dümdüz ettiğini de hatırlayın.

 10. bence particilikle ilgili bölümler açmayın bakın ihvanı bu şekilde birbirine düşürüyorsunuz, ayrıca efendi hazretlerine muhalefet etmiş oluyorsunuz. lütfen partiler üstü kalın !

  • Partiler üstü kalacağız da seçim zamanı partilere oy vermeyeceğiz mi? Peki parti meselesinden seçimlere çok yakın olduğumuz şu günlerde bahsetmeyeceğiz dinin aleyhinde faaliyetlerde bulunan partilere oy veren halkımızı uyarmayacağızda ne zaman konuşacağız? Sizi bilmem ama ben şerre oylarıyla destek olan milleti uyarmazsam ahirette mes’ul olacağımdan korkuyorum.

 11. haber yapacaksanız illa efendi hazretlerinin son olarak ziyarete gelen sarık takamayan hocalar için “sarık takmaya alışsınlar” buyurarak, onlara nasihatte bulunduğunu yazın. siyaset asla cemaatimize fayda vermiyor. cübbeli hocanın dediği gibi çok büyük fayda beklediğimiz erbakan hoca bile malesef zarar vermiştir istemeden kuran kursları neden kapandığını hatırlayın.

  • erbakan hoca değil hastalıklı zihniyetlere sahip insanlar zarar verdi. akp kuran kursu yıktırmış görmezsiniz. cübbeli hocaya iftira atmaktan korkmadığınız belli. Cübbeli hocanın erbakan hakkındaki bütün konuşmalarını dinlemiş biri olarak bırakın erbakan hocayı suçlamayı ona Allah dostu bir veli diyor kendisi. ama anlaşılan o kadar rahatsız olmuşsunuz ki ne dediğinizin sizde farkında değilsiniz.

 12. İhvan niye birbirine düşsünki ihvan Saadetten şaşmaz Allahın izniyle. Efendi Hazretleri Medinede ne buyurdu: Diyalogculara oy vermeyin. Asıl diyalogculara oy verenler muhalefet etmiş oluyorlar

 13. o parti bu parti diye insanları cemaatten soğutmak mı yoksa partiler üstü kalıp her partiden insan kazanmak mı ?

  • Her partiden insan kazanacağım diye batıla hizmet eden milleti uyarma onlarda gidip farkında olmayarak islam düşmanlarını başa getirsinler o zaman kazandığın insanlarla ülkeyi kurtarırsın.

 14. Tamamda insanlar gerçekleri bilmiyor, Efendi “diyalogculara oy vermeyin” dedi. Niçin bunların gündeme gelmesinden korkuyorsunuz. tamam cemaat uzak dursun ama yeri gelince akp ye oy vermeyi biliyosunuz

  • Bu kadar basit ama rahatsız olanlar rahat durmuyor ki. hemen milletin kafasını karıştırmak için faaliyete geçiyorlar.

 15. hasan kardeşim çok güzel cevaplar vermişsin. Akp’den ilallah dedik artık. Din düşmanlarına yapmadığı yalakalık kalmadı. Müslümanları da iki ayet okuyarak kandırıyor. Kemal Sunal’ın Zübük karakterine benziyo aynı. Evet evet Zübük….

  • kim ne derse desin, bu ülkede iktidara aday iki parti var, biri AKPARTİ, diğeri CHP\MHP Koalisyonu, biz de tercih yaparken bu şartlarda tercih yapıyoruz… SAADETin iktidar olma ihtimali 100 iken oy versek ne olur,vermesek ne olur.. KUMRULU HOCAMIZDAN duydum, EFENDİ HAZRETLERİMİZ bu hükümet ilk geldiğinde ALLAH biziseviyorki bu hükümeti bize nasip etti BUYURMUŞLAR..

 16. Selamün Aleyküm, haberiniz olsun ihvanın 100\90ı AKPARTİliDİR, erbakan hocaya ALLAH rahmet eylesin, ama saadet türk siyasi tarihindeki görevini tamamlamıştır, İKTİDAR NASİB İŞİDİR, Osmanlıda şehzadelerin hepsi padişahlığa liyakatli yetiştirilirdi ama padişahlık birine nasip olurdu.. saadetciler TAKDİRE RIZA gösterseler iyi olur..

 17. EFENDİ HAZRETLERİNİ çok iyi tanıyoruz elhamdülillah, dizi dibinde büyüdük, efendi hz. saadet demedi, sadece onun yanında diyalogculara vermeyin diye cübbeli söyledi, ayrıca Erdoğana diyalogcu demek iftiradır, FATİH SULTAN MEHMET ermenilere kilise yaptırdı, FATİHdemi diyalogcu??

 18. Dinler bahçesini fatih kurdurmadı herhalde, arıncın katıldığı medeniyetler korosuna ne demeli? Fethullah gülenin her projesinin arkasında destek verenler diyaloğun önünü açanlar bunlardır. Medeniyetler ittifakı dinler arası diyalogdur işte adı değişik. Aldanmayın arkadaşlar, kanmayın akp oyunlarına

 19. arkadaşlar;
  bir vesile ile sözü edilen haberi ve yorumları okudum.kendimi bir an cumhuriyet gazetesini okuyor zannettim.nedir bu müslümanların birbiri ile alıp veremediği biri nurcular şöyledir biri tarikatcçılar böyledir.hiç tarih okumazmısınız kol kırılır yem içinde kalır.adamların istediği aramıza fitne sokmak.okuduğum yorumlarda bile iktidarı küfürle itham edecek sürüyle malzeme var.
  bu işler sizce bu kadar kolaymı.Erbakan hoca rahmetli olmadan önce erdoğan için BEN BİLİYORUM SENİN İYİ NİYETLİ OLDUĞUNU AMA SENİ KANDIRIYORLAR dememişmiydi.siz ne yapıyorsunuz kraldan çok kralcı.acaba bu yorumları yazanlardan birkaçı acaba derin devletin fitnecilerimi diye düşünmeden edemiyorum.Lütfen eleştirilerinizi edep dairesi içersinde ve kimseyi rencide etmeden yapın.

 20. Selamun Aleykum,

  bu devirde cihadın eski devirlerdeki gibi kılıç kalkanla değil iletişim yolu ile olacağını düşünüyorum. Yıllarca yabancı ülkede yaşadım ve Türkiyede de yabancılarla çalıştım. Tam ayeti söyleyemeyeceğim fakat Kuran da ” Gayrimüslimleri yöneticiniz yapmayın, imanınızı eksiltir ibadetten sizi uzaklaştırır” gibi bir ayet okumuştum. Dinlerarası diyalog konusunda da zevk sefaya düşmüş saray ahalisi yüzünden, gayrimüslimler bizi teknolojide, sanayide öyle bir geçmişler ki yıllardır kendimize yabancıları yönetici atamışız, ilim peşinde koşarken irfanımızı kaybetmişiz. küçük sapışlar büyük sapışların başlangıcıdır sözü gibi bugün ne bir kültür politikamız kalmış ne de sabit bir irademiz. Efendi Hazretlerimizin nuru dirayeti ve 4000 sünnete uyması ile kendime bir bakıp ne halde olduğumu görünce uyanıyorum.

  Bu devrin Evliyası Efendi Hazretlerimizin neden bu devirde bu kadar dış görünüş üzerine önem verdiğini şöyle bir düşündüğümde; Af edersiniz biri kalksa moda dese bu ülkede iç çamaşırları ile sokağa çıkabilecek insanlar var.

  Şeriat yönetimi altında Askerlik eğitimi almamış hiç bir siyasetçide Atatürk olamayacak. O yüzden Atatürkün gözünde canlanan ahlaki altyapı ile bugün ki ahlaki altyapı arasında çok fark var. Belki Atatürk bugün olsa, bu vahim ortamı görünce siz bu seferde dinden iman dan çıkmışsınız diyecek.

  En koyu Aleviye bugün Hz. Ali dünyaya gelse 5 vakit namz kılmayacakmı, oruç tutmayacakmı? diye sorduğumda, susup kalıyor.

  Bir şekilde seviyesiz siyaset ve rant kavgası hep zarar veriyor.

 21. 2 kere 2 nin 4 olduğu konusunda, bir felsefeci bir matematikçi, birde muhasebeciye yorumlarını sormuşlar. Felsefeci felsefik bir konuşma ile 4 tür demiş. matematikçi çeşitli bağıntılardan bahsedip 4 tür demiş. Muhasebeciye sormuşlar “Abi istersen 5 yaparız sen paradan bahset demiş:)”
  “mislinin mislinden fazla kazanmak haramdır” diye bir hadis var. demek ki %200 den fazla kar haram. Tek hadis ışığında dünyaya baktığımızda bambaşka bir ekonomi bambaşka bir dünya oluyor. ne bu kadar mal mülk oluyor, ne bu kadar hırs, ne küresel ısınma. daha kültürlü ve ahlaklı bir dünya.
  Dünya bunca insana yetişemiyor, üstüne insanlar nefisleriyle daha da beter ediyor.
  Tekbir hadis ile Dünya görüyorsunuz nasıl da değişiyor. İşimize gelsede gelmesede nefsimize uysa da uymasada Ehl-i Sünnet en doğrusunu söylüyor.

 22. ASLA DİYALOGÇULARA OY VERMEYECEGİM ÇÜNKÜ:::::

  GÜLEN GERÇEĞİ M.SALİH ÖZBEY ‘İN 18 TEMMUZ 2009 TARİHLİ FETHULLAH GÜLEN ERMENİ Mİ? İSİMLİ YAZISI BU KONUYU DAHA İYİ ANLATIYOR;

  MİLLETİN PARASIYA ORDUSUNU

  HANGİ CEMAAT GAMMAZLADI ?

  Hangi ülkenin insanı , Askerine Düşman kesilir..

  Kim , askerini bu kadar yabancılara jurnaller ?

  Kim ordusuna komplo hazırlar ?

  PKK ile canını dişine takarak mücadele eden ,

  Askerinin zindanlarda sürünmesine alkış tutar ?

  Sorular sorular …

  Kendisini İslam sayan Fetullah Gülen denilen ‘iblis’ nasıl ,

  İslam’ın Kutsal görülüp adını , “PEYGABER OCAĞI “ koyduğu ve toplumun içinden çıkan ve de gözbebeği olan bir kurumu ABD ‘ye heyetler göndermek suratiyle ,

  DARBE Çığırtkanlığı yapmak ister ?

  ASKERLER yani, TSK , DARBE yapacak mani olun diye ,

  ABD’de ,kapı kapı dolaşıp TSK’yi kötülemeleri kimin emri ile yapılıyor şöyle bir düşünsek diyorum …

  Üstelik bu işi yaparken , Milletin sırtından alınan vergilerle ,

  Dışişleri bakanlığı tarafından büyük paraların ödendiği Türkiye’nin lobi çalışmalarını yapan Amerika’daki resmi halkla ilişkiler şirketi “ “Fleishman Hillard “ zaman Todays gazetesi yazarlarına Randevu ayarlama yapması nasıl izah edilir ?

  Amerika’daki halkla ilişkiler faaliyetleri için Türk Dışişleri’nin her yıl büyük paralar ödediği bir kuruluş .

  Kimin emri ile Fetokulli takımına rehberlik eder ?

  Cemaatin yayın organı Today’s Zaman’dan bir grup köşe yazarları Bülent Keneş, Yavuz Baydar, Orhan Kemal Cengiz, İhsan Dağı ve Lale Sarıibrahimoğlu ,

  haziran ayında Washington turu attı.

  Her gittikleri ABD’li resmi gayri resmi kurumlarda Düzmece feto-kopi darbe belgesini öne süren ekip,

  Amerikalılara “Türkiye’nin askeri vesayet altında olduğuna” inandırmaya çalışan, organize eden kim yada kimler ? .

  Amerikan Kongresi, Dışişleri Bakanlı Gazete Haber Türk yazarı Tülin Daloğlu, medya dünyasını sarsacak bir iddiayı gündeme getirmesinin ardından aylar geçti ,

  Dış işleri bakanlığından TIK yok…

  Daloğlu, şer odağı Today’s Zaman Gazetesi köşe yazarlarının Ergenekon davası ile ilgili olarak ta

  “ ABD’yi harekete geçirebilmek için geçtiğimiz günlerde Washington’da kulis faaliyeti yürüttüklerini yazdı”

  İşte Tülin Daloğlu’nun yazısının o bölümü:

  “ Türkiye’nin iç politikasında dönen entrikalar ise Washington’da heyecan yaratmıyor.

  Washington’u ziyaret eden Today’s Zaman Gazetesi köşe yazarları Obama yönetiminin Ergenekon davasında sessizliğinden rahatsızlık duyduklarını ve Washington’ın bu konuda sesini işitmek istediklerini ve Brookings Enstitüsü’ndeki görüşmelerde dile getirme görevini kim veriyor bu İBLİSLERE ?

  Koftiden 5 bin bile tirajı olan , Zaman Todays adlı yayın organları yazar ve çizerlerince

  ABD temaslarını kim, neden sağlamıştır ?

  Dış işlerinin Parasını ödediği ABD’li bir danışman kuruluş olan Fleishman Hillard şirketinin , TSK’yi gambazlama konusunda Dışişleri bakanlığı, bir açıklama yapmadığına göre bu çalışmaların bizzat AKP iktidarı ile Fetullah Gülen Cemaati ile yapılan ortak çalışma olduğunu göstermez mi ? .

  Nitekim Abdullah Gül’ün Dışişleri Bakanlığı döneminde ,

  Türk elçiliklerine “ Fetullah GÜLEN’’nin okullarına destek çıkılmasını ve sorunlarının giderilmesi konusu da emri olduğunu bilmem söylemeye gerek var mı ? ,,

  Peki İktidar ve Gülen Cemaatinin, TSK’yi yıpratmak amaçlı çalışmalarını , kendini Türk hisseden bir insan Nasıl izah eder ?

  Türkiye ,TSK tarafından İŞGAL Mİ edilmiş yabancı güç mü ki TSK’ya karşı böylesine düşmanca tavır takınılmaktadır ..

  Peki çoğunluğu açıkça Türkiye’nin ÜNİTER yapısına karşı olan ,

  Cumhuriyet düşmanlığını yapmakta hiçbir beis görmeyen ,ÇİRKEF ve İFTİRA yapmakta usta kadrolar oluşturan

  FETO-KULLİ takımının Bedava dağıtılan Zaman ve Yabancı elçililikler için çıkarılan İngilizce zaman todays gibi gazete..

  Aksiyon ,Sızıntı Bülten pres dergiler .

  Mehtap TV , Ebru TV, Samanyolu TV. Samanyolu Haber gibi Medya’nın yazılı-sözlü basın ile TSK’nin hedef alınması, Türklükle İslamiyet’le ,dindarlıkla nasıl bir bağ kurulabilir /olabilir ?

  Tüm bunlar yetmiyormuş gibi , ABD tarafından resmen desteklendiği açıklanan, sırf Silahlı kuvvetleri yıpratmak için , çıkarılan TARAF gazetesine de Fetullah Gülen tarafından destek sağlandığı açığa Çıkmasını Dinsiz DİNCİ iblisler ne nasıl izah ederler !

  Bu yayın gurubu ile , TSK’ya karşı yürütülen bu düşmanca tavırı kim nasıl açıklayabilir ?

  Esas Soru şu , Ülkenin Bölünmesine karşı güç olan ,Cumhuriyetin ve Atatürk devrimlerinin bekçisi TSK’ye karşı yürütülen PSİKOLOJİK HARB’İN yayın grubunu yöneten , 20 Milyar doları kontrol eden ilk okul mezunu , Ruh hastası adam,

  Fetullah GÜLEN kimdir ?

  Gerçekten bu cemaatin beyni mi ,Piyonu mu ?

  Türk mü Müslüman mı ?

  Ermeni mi ?

  Neden Türk ordusuna bu kadar düşmanca tavır sergiler ?

  Sorular sorular …..

  FETULLAH GÜLEN ERMENİ DÖNMESİ Mİ

  Nedendir bilinmez, Fethullah Gülen babasının Alvar Köyü’nden ayrılması ile ilgili olarak “KÜÇÜK DÜNYAM ” kitabında hiç bir açıklamada bulunmamaktadır.

  Oysa bu, son derece ciddi ve açıklama gerektiren bir konudur.

  Gülen’in suskunluğu akla, “neleri ve niçin gizlediği” sorusunu getirmektedir.

  (Ankara Emniyet Müdürü Cevdet Saral ve ekibince hazırlanan Fethullah Gülen Raporu, s.20′ye atfen, Star Gazetesi, 14 Haziran 1999)

  Mesala ; Fetullah Gülen ,Babası için “Sahabe efendilerimize cinnet derecesinde sevgisi vardı” şeklinde tanımladığı babası Ramiz, çocuklarına, Sahabelerle hiç ilgisi olmayan isimler vermiştir:

  Fethullah Sıbgatullah ve Mesih..

  Gülen’in babasının, oğullarından birine, samimi Müslüman ailelerde rastlanmayan , ama Yehova Şahitleri’nin propaganda yayınlarında sık sık kullanılan “Mesih” adını vermiş olması dikkat çekicidir değimlidir* ?

  * (Ankara Emniyet Müdürü Cevdet Saral ve ekibince hazırlanan Fethullah Gülen Raporu, s.18′e atfen, Star Gazetesi, 14 Haziran 1999)

  İşin gerçeği şu ; “Ermeni olan dedesinin Pasinler’li, İbrahim Bey’in hizmetkarlığını yaptığı yıllarda,

  Rus işgali sırasındaki Ermeni ayaklanmasında İbrahim Bey ve ailesi Ermeni hizmetkarlarının tasallutuna uğrayınca,

  İbrahim Bey hizmetkarını ve onun ailesinin bir bölümünü öldürür. Ardından, intihar eder.

  Olaydan sağ kurtulan Fethullah Gülen’in babası,

  RAMİZ 18-19 yaşlarındayken, İspir’e gelir ve yerleşir .

  Müslüman adı alır ve bir Türk kızı ile evlenir. Gülen’in babasının, ‘Öyle bir evlat yetiştiriyorum ki, bunları ( Müslümanları )kendi dinleri ile vuracak’ dediği de rivayet olunur.”

  ( E.M.H., 2 Haziran 1999) (*2)

  Gülen’in, Vatikan’da Papa’yı ziyareti sırasında açıkladığı, Şanlı Urfa’da üç dini bir araya getirecek bir okul açma düşüncesinin de ABD’de hazırlanan planlar doğrultusunda değerlendirilmesi gerekiyor. Kurtuluş Savaşı’nda İstanbul’da faaliyet gösteren Misyonerler ile İslamcılar’ın işbirliği incelenirse, günümüzdeki senaryolarla , TSK’ya karşı takınılan düşmanca tavır ile Fetullah Gülen’in CİBİLYETİ daha iyi anlaşılacaktır.”

  AKP ve Fetullah Gülen medyasının, Orta çağın CİZVİT papazlarına rahmet okutacak cinsten olan FİTRA atmak , gerçekten insanı çileden çıkaracak cinsten olduğu kadar da düşündürücü !….

  Bakınız ; Zaman”ın İngilizce versiyonu olan “Today”s Zaman” gazetesi, günlerdir konuşulan Sahte Belgenin hiç utanmadan , sıkılmadan, haya etmeden Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından hazırlandığı iddia etti.

  Today”s Zaman, attığı başlıklarda bu konuda asgari bir şüphe payı bile bırakmayıp doğrudan TSK”yı suçluyor, hatta bu kurumla ilgili olarak ağır ithamlarda bulunuyor olması ,

  Gülen Cemaatinin TSK’ya olan kininin nasıl izah olmalıdır !.

  Sergilenen olaylar , iktidar olma hırsından çok öte bir duygu ve davranıştır . ..

  Gazetenin, Sahte Belge ,skandalının patlak vermesinden hemen sonra 13 Haziran tarihinde bu konuda geçtiği haber,

  “Ordunun AK Parti ve Gülen hakkındaki şer planı açığa çıkartıldı” başlığını taşıyordu.

  (Military”s Evil Plot against the AK Party, Gülen Exposed)

  Söz konusu başlıklar, dış dünyadaki akademik ve diplomatik çevrelere seslenen ve bu haliyle dış dünya’ya , Türkiye’yi JURNALLAMA dır ..

  Böylesi düşmanca tarzının, toplumun bazı gerzek, dinsiz-dinci cahil zümre üzerinde önemli etkisi olan bu yayın organının objektiflik gibi bir kaygı taşımadığının son örneğini oluşturuyor!.

  Yukarı da izah etmeye çalıştığımız gibi tüm anlatımlardan sonra,kim böylesi düzmece belgeler üreterek halkı APTAL yerine koyan bu DECCAL bozuntusu

  Fetullah GÜLEN’E Müslüman diyebilir ?

  Kim Gülen cemaatinin, MÜSLÜMAN ve TÜRK olduğunu iddia edebilir !

  Bakınız Osmanlının son günlerinde , Ankara Hükümetinin zaferlerinin artması üzerine , Zamanın ünlü hocalarından SAİT MOLLA , bir gün , Atatürk düşmanı İngiliz Ajanı , Osmanlı devletinde İçişleri Bakanlığı yapan HAİN ALİ KEMAL’ e çıkışarak şöyle der “ Sende büyük suç var . Bakanlığın sırasında İNGİLİZ MANDASINA girmemiz konusunda gayret sarf etseydin, Şimdi Ankara’dakiler başımıza bela olmazlardı “ Mealinde söylenir ..

  İşte Ali kemallerin , Sait mollaların, kubilay’ın katilleri Derviş

  Mehmetlerin Şeyh Saitlerin torunları , bu gün , Ülkeyi parçalamak, ABD ve de AB’nin eyaleti yapmak için gösterdikleri bu çabaların elbet sonucunu görmeden geberip gidecekler ..

  Ancak Olan Bu millete olacaktır.

  Bir Çuval Kömür .bir torba erzak için Oy’larını satan şerefsiz, beyin özürlü hödüklerin ne yazık ki AKP ’ye verdikleri desteğin neye mal olduğunu zamanla anlayacaklar, ama iş işten geçmiş olacak !.

  Aslında olanlar , AKP ve Ermeni Dönmesi Fetullah Gülen ve çetesi ,

  ÜLKE’Yİ daha iyi hortumlamak için hazırladıkları senaryolardır .

  DARBE histerisi ile halkı oyalayan Dinsiz DİNCİ zihniyet elbet bir gün belalarını bulacaklardır .

  Bundan kimsenin şüphesi olmasın .

  Çünkü Türk milletinin büyük ekseriyetli , gerçek Müslüman, iyi niyetl,i gariban, Saf temiz insanlardır.

  Onun için TÜRK milletine ZÜLUM edenler İFLAH olmamıştır .

  Bunun örnekleri tarihte çok görülmüştür …

  BENCE FAZLA SÖZE HACET YOK ADAMIN YAPTIKLARI BELLİ SAVUNMANIN MANASI YOK !

  • Eleştirmek ayrı kin ,nefret ,iftira , düşmanlık ve fitne ortaya atma apayrıdır. Kelimeler sadece lugatten okunmaz bilki sözlerin sadece fitneseverlik gibi okunuyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s