Çılgın Proje Kanal açmakmış!

Başbakan çılgın projesini açıklamış. Marmara’ya kanal açacakmış. Çılgın proje  Faith’in gemileri karadan yürütmesi ile kıyaslanıyordu.Projeyi bekleyen bizlerde “Fatih gemileri karadan yürttü, bunlar da bu teknoloji ile havadan uçurması lazım” diyorduk. Tam ir fiyasko çıktı yani.

İNTERNET GEYİKLERİ

Proje açıklandıktan sonra ineternette geyikler başladı. İşte onlardan biri:

“kanal açmak çılgınlıksa İSKİ çalışanları hergün yüzlerce çılgınlık yapıyor, ne  de olsa açmadıkları kanal yok :)”

www.ismailaga.info

Reklamlar

4 responses to “Çılgın Proje Kanal açmakmış!

  1. Bu projenin ne kadar fiyasko olduğu zamanla anlaşılacak. Medya o kadar yalaka ki Akepe istanbulu yıkacağız dese medya akepeyi övüp göklere çıkaracak. Bu saçma sapan projenin insanımıza hiçbir yararı olmamakla birlikte dünya kadar para heba olacak. ülkenin doğusu boşalatılırken istanbulun nüfusu iki katına çıkacak, ormanlar yok edilecek vs.. Acaba bu işi erdoğana kimler emretti amerika ve israil olabilir mi.

  2. mübarek insanlar solcu koministler gibi ne diye yükleniyorsunuz AK PARTİ ye sizin tarafsız kalmanız lazım orda Saadet başkanının resmini yayınlıyorsunuz burada ak partiye hakaret ediyorsunuz bu memlekette bir şeyler değişecekse zamanla olacak olmaz burda rahat rahat yazabiliyorsak ergenekoncuların içerde olduğu içindir efendi niye sitende ergenekonla ilgili haber geçmiyorsun gözlerin mi görmüyor kulakların mı duymuyor

    • Değişen şey geleneksel İslamdır kardeşim. Yahudi ve hıristiyanlara, diyalogculara yönelindiği kadar müslümanlara yönelmdiler. Kuran Kursu yaşı niçin çıkarıldı, Okullar niçin 12 yıla çıkıyor haberiniz var mı kardeşler. Bu yöntemle bazı şeylerin önünü kesiyorlar. İnsanları da böyle kandırıyorlar :”Bir anda yapılamazmış, zaman gerekliymiş” Daha öncedende cumhurbaşkanını bahane ederlerdi, şunu bahane ederlerdi bunu bahane ederlerdi. Ey müslüman kardeşlerimiz uyanın!

  3. Şimdi böylede birşey çıktı Ak Partiye laf eden ya Ergenekoncu ya da kominist oluyor. Sanki bir din bu parti, sataşanlarda din düşmanı. Kardeşler uyanma vakt gelmedi mi? Biz siyaset yapmıyoruz, siyasete karşıyız ama siyasi bir partinin bir dinmiş gibi savunulmasına da karşıyız. Yanlışı varsa yanlıştır. Doğrusu varsa doğrudur.

    Kanal meselesinde Türkiyemizin doğusu, Anadolusu abat mı olmuş ki İstanbul’a böyle bir masraf yapılıyor.

    Lütfen olaylara bütünleme bakmayı ve geçmişten ders çıkarmayı öğrenin artık

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s