Kabe’ye yakışmayan görüntü

Yoruma gerek yok aslında. Ka’be, güzel Ka’be demir yığınlarının arasında bırakılmış durumda. Mescid-i Haram’ın etrafı bu ve benzeri otellerle dolu. Kutsal mekanları ziyaret eden kardeşlerimiz bu görüntü karşısında üzülüyor.

Reklamlar

8 responses to “Kabe’ye yakışmayan görüntü

 1. selamü aleyküm
  Ecdadımız hicaz demir yolunda bile hassasiyet göstermiş raylara keçe yapmış yapıları yükseltmemiş bugün ise …

 2. Amerika uşağı Suudun yönetiminden de daha farklı bir şey beklenmesi sözkonusu olamaz. Ashab-ı Kiram’ın kabirlerini şirk diye dümdüz ederler ama Kabeden yüksek bina inşa etmeye haya etmezler bu zavallılar.!!!

  • Nerede kalmasını beklerdiniz Nuri bey, başka bir alternatif varmı?

   Huriye hanım otellerde kalan yalnızca bizim cemaatimizin mensupları değil 72 milletin insanları, o otellerin yapılmasını sağlayan bizler değiliz asılsızca iftira etmeyin lütfen!

 3. lafta eleştirdiğiniz şeyi fiilen uyguluyorsunuz….o otellere talep olmazsa yapan da olmaz.öncelikle cemaatin başındakiler buralarda kalmamalı.ayrıca otelden çekilmiş fotoğrafını yayınlayıp bi de reklamını yapıyosunuz.

  • Huriye hanım otellerde kalan yalnızca bizim cemaatimizin mensupları değil 72 milletin insanları, o otellerin yapılmasını sağlayan bizler değiliz asılsızca iftira etmeyin lütfen!

 4. Bugün facebook da bir yazı geldi..Kabe yakınındaki hilton otel belirtilerek ” DİN EMPERYALİZMİ ÖNLEYEMEZ ” diye.Bende “DİN kesinlikle engeller; din tüccarları teşvik eder ” diye yorum yazarak paylaştım.İnsan sevdiğine yakın olmak ister.Ama hoca efendinin en yakın diye seçtiğine eminim. O otellerdeki lüks, o insanlar için eziyet olmuştur…..O oteller kesinlikle oraya yakışmıyor.

 5. cahile laf anlatmak deveye hendek atlamaktan ormuş anlamazlar ama keşke anlasalardı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s