Medeniyetler korosu saçmalığı

Logoları çok açık mesaj veriyor. Bu işi başlatan Vatikan ve Hıristiyan dünyasının simgesi haç çok büyük ve en önde. Hemen arkasında Müslümanları (korodaki Müslüman olduğunu iddia edenleri) temsil eden (oradaki hilal kesinlikle bizi temsil etmiyor) hilal. Yahudileri temsil eden 6 köşeli üçgen.

…………………………………………..

KORO TAM BİR REZALET TABLOSU

Şu resme bakın. Tam bir fiyasko. İçlerinde Müslüman varmış. Kimseyi dinsizlikle suçlamıyoruz haddimize değil ama Hadi bulun bakalım hangisi Müslüman!

Medeniyetler ittifakı oyunu ile dinler arası diyalog çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Hangi dinden oldukları belli olmayan insanların oluşturduğu bir koro şimdilerde de yahudilerin “nobel ödülüne” adaymış. Haber şöyle:

“Müslüman, Yahudi ve Hıristiyan dinlerine mensup 120 kişiden oluşan Antakya Medeniyetler Korosu 2012 Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterildi.

   Medeniyetler Korosu Derneği Başkanı Yılmaz Özfırat, kendilerini izleyen ve koro hakkında bilgi edinen bazı bakan, rektör, bilim insanları, büyükelçi, profesör, sanatçı ve Nobel ödüllü kişilerin önerisiyle, ödüle aday gösterildiklerini söyledi. Koroda, imam, papaz, rahibe, öğrenci, öğretmen, manifaturacı, ev hanımı, kuyumcu, mimar ve emekli gibi farklı meslek gruplarından kişiler bulunduğunu belirten Özfırat, korodaki Alevi, Sünni, Katolik, Ortodoks, Ermeni ve Musevi vatandaşların dostluk ve kardeşlik mesajları verdiklerine dikkat çekti. Özfırat, ödül için adaylık dosyasını kapsamlı bir şekilde hazırladıklarını kaydetti.

   İlk yurtdışı konserlerini  New York’ta verdiklerini belirten Özfırat, Washington Büyükelçisi Namık Tan ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun katkısıyla ABD’de turneye çıkacaklarını da vurguladı.”

   Haberi tekrar tekrar okuyun… İmam, papaz, rahibe ve hahamlar birbirlerinin ilahilerini söylüyorlar.

   Yukarıda hangi dine mensub olduğu belli olmayan dedik çünkü bu koro; kabul etmediği Müslümanların Peygamberin’e salavat getiren bir yahudi, Allah’ın “onlar size düşmandır, birbirlerinin dostudur” buyurduğu yahudi kavmini öven ve İsa’nın tanrılığını iddia eden bir müslüman(!) ve bu her ikisini yapan bir hıristiyandan oluşuyor.

   Okudukları ilahiler bu yazılanlardan oluşuyor. yahudi salavat getiriyor, müslümanda onların ilahilerini ve ayetlerini okuyor.

   Ben müslümanım diyen bir insan inandığını iddia ettiği kendi Kitabında:“Ey iman edenler, Yahudi ve Hıristiyanları dostlar (veliler) edinmeyin; onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden onları kim dost edinirse, kuşkusuz onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna hidayet vermez.”(5/51) buyrulmuşken bu koroya dahil olamaz.

   Oyunu görüyorsunuz değil mi?

   Ey müslümanlar! Bu koroda bulunan müslümanlar gittiği ülkelerdeki programlara “İslamı temsilen” katılıyor ve bu iş görünürde Türkiye’nin önderliğinde oluyor.

   Türkiye Müslümanları bunu kabul edemez. İslam alemine yüzyıllardır ehl-i sünnet inancı ile yön veren Osmanlı evlatları bunu kabul edemez.

   Ey Müslümanlar, Osmanlı’nın yetim torunları, Allah’ın mücahit kulları bu oyunu bozmamız gerekmektedir. Herkes elini taşın altına koyacak. Bu oyunu bozacağız inşallah.

   Bu nedenlede bu oyunu her mekanda ve alanda, bu yazıyı her yerde paylaşmanızı istiyoruz. Paylaşın ve bu sesi duyurun.

www.ismailaga.info

Reklamlar

3 responses to “Medeniyetler korosu saçmalığı

 1. Şu hale bak, şu rezalete bak tüylerim diken diken oluyo böyle rezillikler görünce tiksiniyorum

 2. İnsanlar Artık Kendi KAfalarına Göre Din Çıkarmaya Başladılar. Rabbimin Bize Gönderdiklerinide Dikkate Almadan İlerliyolar. Yaptıkları Kuşkusuz Kufre Sapmakdan Başka Bir Şey Değildir.
  Korkuyorum ki Kendilerini Yaktıkları Gibi Zavallı Cahil İnsanlarıda Yakıcaklar. O Halde Herkez Faydalı İlim Öğrenip Dinini İmar Etmesi Gerekir. Bu Başarabilmek İçinde Sağlam Kaynağa Sımsıkı Sarılması ve Bırakmamasından Başka Çaresi Yoktur. Peki Bu Sağlam Kaynak Nedir Biliyormusunuz?
  1)Kuran
  2)Sünnet
  Peki Buna Ulaşmanın Yolu Nedi Biliyor musunuz ?
  Mahmuf Efendi Hazretleri
  O Halde Mahmut Efendi Hazretlerini ve Allah’ın Diğer Dostlarını Bırakmayalım !!!

 3. Açık saçık, makyajlı kadınlarla birlikte erkeklerden oluşan bir koro da çalgı aletleri eşliğinde mevlit okudular. Baştan aşağı haramlarla dolu bir rezalet. Ve bu durumu normal bulan insanlar var. Bunuda eleştirel bakışla sitenizden verebilirseniz çok hayırlı bir iş olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s